Ogłoszenie parafialne
18 LIPCA 2021

* Jak miło brzmią w naszych uszach słowa Jezusa z dzisiejszej Ewangelii: „Pójdźcie wy sami osobno na pustkowie i wypocznijcie nieco” (Mk 6,31). Abyśmy mogli podejmować wyzwania związane z powołaniem, potrzebujemy czasu na odpoczynek, ale także na zaakcentowanie spraw duchowych, dzięki którym otaczający nas świat – dzieło Boga – nabiera wyjątkowego blasku. Uczyńmy wszystko, by nie zagubić duchowego wymiaru swojego życia.

* Wyrażamy wdzięczność ks. dr. Robertowi Bączkowi, Rektorowi Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży za wygłoszone Słowo Boże i wspólną modlitwę z nami.

* Wyrażamy wdzięczność za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, w III niedzielę miesiąca, czyli niedzielę ofiarności na potrzeby naszej świątyni, które przeznaczamy na prace remontowe w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim za ofiary składane na potrzeby naszej parafii, zarówno te składane na tacę, ofiary indywidualne, przez ofiaromat czy wpływające na konto parafialne. Składamy serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę na przebudowę placu zabaw, która nastąpi w sierpniu.

* W najbliższą niedzielę kolejna akcja krwiodawstwa w naszej parafii. Tym razem RCKiK w Białymstoku włączając się festyn rodzinny zmienia godziny poboru krwi. Krew będzie można oddawać od godz. 10.00 do godz. 17.30. Zachęcamy do krwiodawstwa - przewidziane niespodzianki.

* Zachęcamy do udziału Ogólnopolskim Festynie Rodzinnym, organizowanym w naszej parafii w ramach XXII Tygodnia św. Krzysztofa przez MIVA Polska oraz Krajowego Duszpasterza Kierowców. Szczegóły tych wydarzeń na plakatach i w gazetce.

Zapisy na Łomżyńską Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę
Do 25 lipca 2021 Trwają zapisy na 37. Pieszą Pielgrzymkę Łomżyńską. W tym roku obowiązuje limit uczestników i nie będzie możliwości dopisania się na trasie pielgrzymki. Zapisać możemy się najbliżej Łap w Zambrowie w parafii Trójcy Św.
Natomiast w zakrystii możemy zapisywać się do grupy Białej, która pod przewodnictwem ks. Adama Ulatowskiego, od 1 sierpnia będzie się modliła i duchowo wspierała pielgrzymów pieszych.
Archiwum »