SPOTKANIE MŁODYCH DIECEZJI ŁOMŻYŃSKIEJ

środa, 08-11-2023


Duszpasterstwo młodzieży diecezji łomżyńskiej zaprasza na coroczne święto młodych, które odbędzie się w sobotę poprzedzającą Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 25 listopada 2023 roku w Wyszkowie pod hasłem: „Błogosławiona jesteś między niewiastami i błogosławiony owoc twojego łona” (Łk 1, 42).

Na spotkanie w ramach Światowego Dnia Młodzieży zapraszamy młodych całej naszej diecezji od 7 klasy szkoły podstawowej, szkoły średniej i studentów oraz duszpasterzy i katechetów do wspólnego doświadczenia radości spotkania z Bogiem oraz z braćmi i siostrami. Światowe Dni Młodzieży w Wyszkowie odbędą się według następującego programu: 9:00 – 10:00 – Zjazd i recepcja na hali w Wyszkowie; 10:00 – 17:00 – Rozpoczęcie ŚDM i program na Hali Sportowej w Wyszkowie (ok. 14:00 – OBIAD); 17:00 – Przemarsz ulicami Wyszkowa do parafii Św. Wojciecha; 18:00 – Msza Święta w parafii Św. Wojciecha i zakończenie ŚDM.
Zgłoszeń uczestnictwa w spotkaniu młodzieży w naszej parafii dokonujemy u ks. Adama Ulatowskiego.

eKai
System do zarządzania cmentarzami parafialnymi
Aplikacja Drogowskaz
Mocni w Duchu dzieciom
Katechizm Kościoła Katolickiego
Langusta na palmie
Katoflix - filmy katolickie VOD
Brewiaż
Serwis niedziela.pl
Radio EM
Serwis W Drodze
Episkopat
Nasz Dziennik
Telewizja trwam