ORATORIUM "Jan Paweł II w drodze do Wolności" 11 listopada

środa, 08-11-2023


Uczniowie naszej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. kard. Stefana Wyszyńskiego a po Eucharystii zapraszają wszystkich, którym bliska Ojczyzna na koncert oratoryjny "Jan Paweł II w drodze do Wolności" pamięci ks. Józefa Wyznera w I rocz. śm.

Jeszcze plakat informujący o koncercie w 105. rocz. Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Ten koncert miał odbyć się rok temu, ale śmierć ks. Prałata Józefa Wyznera spowodowała przesunięcie tego wydarzenia. Możemy dzisiaj powiedzieć, że społeczność naszej szkoły katolickiej pragnie również go dedykować Budowniczemu tej świątyni i wspólnoty parafialnej w I rocz. śm., który również bardzo dbał o wartości patriotyczne, szczególnie w czasie przemian ustrojowych w latach osiemdziesiątych poprzedniego wieku. Dlatego w tej uroczystej Eucharystii za Ojczyznę ,uczniowie naszej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. kard. Stefana Wyszyńskiego wystąpią ze swoim sztandarem (nie otrzymaliśmy informacji, że będą inne delegacje czy poczty sztandarowe) a po Eucharystii zapraszają wszystkich, którym bliska Ojczyzna na koncert oratoryjny "Jan Paweł II w drodze do Wolności" pamięci ks. Józefa Wyznera w I rocz. śm.

eKai
System do zarządzania cmentarzami parafialnymi
Aplikacja Drogowskaz
Mocni w Duchu dzieciom
Katechizm Kościoła Katolickiego
Langusta na palmie
Katoflix - filmy katolickie VOD
Brewiaż
Serwis niedziela.pl
Radio EM
Serwis W Drodze
Episkopat
Nasz Dziennik
Telewizja trwam