Koncert Pieśni Maryjnych "Matko, co w Ostrej świecisz Bramie" organizowany w ramach Festiwalu Muzycznego „Łapskie Głosy Podlasia”
sobota, 16-05-2026
Serdecznie zapraszamy na koncert pieśni maryjnych organizowany w ramach Festiwalu Muzycznego „Łapskie Głosy Podlasia” Już 24 maja 2026 roku o godz. 15:45 w Parafii pw. Świętego Krzyża w Łapach zabrzmią utwory poświęcone Matce Bożej. Wystąpią: 🎤 Agnieszka Kadłubowska – sopran 🎻 Mateusz Pliniewicz – skrzypce 🎻 Jakub Pożyczka – wiolonczela 🎹 Grzegorz Perkowski – fortepian i organy 🎼 Kwartet Smyczkowy Ars Harmonia 🎶 Schola Ostrobramska Koncert będzie okazją do wspólnego przeżywania muzyki inspirowanej duchowością maryjną oraz tradycją Ostrobramską. Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wspólnego spotkania z muzyką i modlitwą 💐 Organizator: ks.kan. Krzysztof Jurczak, proboszcz Parafii pw. Świętego Krzyża w Łapach Dyrektor artystyczny: Agnieszka Kadłubowska Koordynator projektu: Urszula Jabłońska 🤝 Współpraca: Fundacja Harmonia Humana 🌿 Mecenasi wydarzenia: ▪️ Jaszczuk Development – Krzysztof Jaszczuk ▪️ Agrocentrum - Adam Pietruszyński Projekt finansowany ze środków Województwa Podlaskiego.













