parafialapy.pl

Galerie

  • dscn0337.jpg

    Hollywin

  • dscn0016.jpg

    Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

  • dsc_0529.jpg

    Piknik Rodzinny

  • dscn2952.jpg

    Plastusiowy pamiętnik

Informacje dla uczniów

Walentynki- okazją do okazania sympatii... (Koło przyrodnicze)

2017-02-12 ~ Teresa Olszewska
Przychodzimy z pomocą wszystkim poszukującym sposobu na okazanie komuś sympatii... CZYTAJ DALEJ

Zadania dla klasy V (Koło językowe)

2015-11-18 ~ Anna Gawarecka
Ćwiczenia utrwalające czas present continuous. CZYTAJ DALEJ

Zadania dla klasy I (B) (Język angielski - klasa pierwsza)

2015-11-05 ~ Anna Gawarecka
Ćwiczenia utrwalające słownictwo z rozdziału "My toys" CZYTAJ DALEJ

Zadania dla klasy I (B) (Język angielski - klasa pierwsza)

2015-10-06 ~ Anna Gawarecka
Zadania utrwalające słownictwo z rozdziału "Wild animals" CZYTAJ DALEJ

Zadania dla klasy I (B) (Język angielski - klasa pierwsza)

2015-09-28 ~ Anna Gawarecka
Zadania utrwalające słownictwo dla klasy I z rozdziału "My face" CZYTAJ DALEJ

WYJAZD NA MECZ JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- GÓRNIK ZABRZE (SKS)

2015-05-31 ~ Piotr Podleśny
WYJAZD NA MECZ JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- GÓRNIK ZABRZE FOTORELACJA CZYTAJ DALEJ

Months and seasons (Koło językowe)

2015-05-26 ~ Anna Gawarecka
Ćwiczenia utrwalające dla klasy II. CZYTAJ DALEJ

XV Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego (Zawody)

2015-05-03 ~ Piotr Podleśny
XV Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego- fotorelacja. CZYTAJ DALEJ

Activities (Koło językowe)

2015-04-28 ~ Anna Gawarecka
Ćwiczenia utrwalające słownictwo dla klasy II. CZYTAJ DALEJ

Grono pedagogiczne

RADA PEDAGOGICZNA

 

Ks. Antoni Wróblewski  -  dyrektor szkoły

pani Danuta Gałażewicz  -  zastępca dyrektora

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

     Klasa 0- pani Małagorzata Połomka

Klasa I – pani Emilia Rząca

Klasa I- pani Agnieszka Michalska

Klasa II – pani Danuta Gałażewicz

Klasa III – pani Maria Mielech

Język polski – pani Monika Piszczatowska

Język angielski – pani Anna Gawarecka 

Język angielski -  pani Kamila Stypułkowska

Język angielski - pani Natalia Liminowicz

Historia – pani Maria Łapińska

Przyroda – pani Teresa Olszewska

Matematyka –pani Marta Zaręba

Plastyka – pan Dariusz Gumowski

Muzyka – pani 

Technika i Informatyka– pan Janusz Cwaliński

Wychowanie fizyczne – pan Piotr Podleśny

Religia – s. Kandyda 

Chór szkolny – pani 

Świetlica szkolna – pan Agnieszka Szymanowska

Pedagog i logopeda szkolny - pani Marta Olechwierowicz

Polityka Cookies | Kontakt