Ogłoszenie parafialne
19 STYCZNIA 2020
* Chociaż Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan zakończy się w sobotę, 25 stycznia, nie ustawajmy w wysiłkach na rzecz jej całkowitego przywrócenia. Takiej jedności pragnie sam Pan Jezus, a jej brak jest zgorszeniem dla współczesnego świata i wielu źle nastawia do Chrystusowego Kościoła. Dlatego w tej intencji ofiarujmy nasze modlitwy, Komunie św. oraz cierpienia.
* Wyrażamy wdzięczność Jego Magnificencji ks. prof. Stanisławowi Dziekońskiemu, Rektorowi UKSW w Warszawie, za wygłoszenie Słowa Bożego i  wspólną modlitwę z nami.
* Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę - w trzecią niedzielę miesiąca - dzień ofiarności w naszej parafii, z przeznaczeniem na prace prowadzone przy naszej świątyni.
* W dniu wczorajszym dobiegły końca tegoroczne odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii zwane kolędą. Serdecznie dziękujemy za chwile wspólnej modlitwy, budujące świadectwo wiary, serdeczne przyjęcie oraz złożone ofiary. Podsumowanie kolędy za tydzień.
* Przypominamy, iż z racji ferii spotkania formacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i Bierzmowania odbędą się w III niedzielę lutego, tj. 16 lutego. Po Mszy św. o godz. 8.30 - dzieci przygotowujących się do I Komunii Św., a po Mszy św. o godz. 17.00 – młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.
* We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
* Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łapach (szpital) zaprasza, aby zamiast kwiatka wybrać się na badania w Dzień Babci i Dziadka. Badania dla osób po 50 roku życia odbędą się w dniu 21 stycznia (godz. 7.30-11.00) oraz 22 stycznia (godz. 6.30-10.00) w Przychodni POZ w Łapach przy ul. Piaskowej 9 (parter). W zakres pakietu badań w skład wchodzą oznaczenia: poziom lipidów, glukozy, kreatyniny, mocznika, ALAT,ASpAT, morfologia oraz analiza składu masy ciała a także dla Pań TSH - ocena funkcji tarczycy.  Na badania należy zgłosić się na czczo i z dokumentem tożsamości.
* W święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, przypadające w sobotę, 25 stycznia, prośmy o łaskę, aby Pan również nas zechciał nawrócić. Tego nawrócenia potrzebujemy na co dzień.
* W sobotę, 25 stycznia, po nabożeństwie wieczornym - Siostry Karmelitanki zapraszają do kaplicy Dzieciątka Jezus - na wspólną modlitwę.
Archiwum »