DZIEŃ POWSZEDNI:  6.30, 7.00, 18.00

ŚWIĘTA - REKOLEKCJE:  7.00, 9.00, 11.00, 17.00, 19.00

NIEDZIELA:  7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 15.00, 17.00
8.30 (z udziałem dzieci w roku szkolnym),
17.00 (z udziałem młodzieży), 19.00 (lipiec-sierpień), 14.00 w kaplicy szpitalnej

Odwiedza nas 18 gości

Galerie






INTENCJE MSZALNE 6 - 12.04.br

6 kwietnia – poniedziałek
6:30 + Teresa Roszkowska (greg.)
6:30 + Kazimierz, Czesława, Tadeusz
7:00 + Maria w 2 rocz. śm. i Jan w 34 rocz. śm. Sobieraj
7:00 + Ewa Skomarowska i jej mama
18:00 + Władysława Topczewska – intencja od syna Andrzeja i wnuczki Karoliny
 
7 kwietnia – wtorek
6:30 + Teresa Roszkowska (greg.)
6:30 + Helena Perkowska i zmarli z rodziny Perkowskich
7:00 + Franciszka, Zofia Śliwonik, Stanisława i Jan Włodko
7:00 + Helena, Jan, Regina i Antoni Borawscy
18:00 + Ludwika, Antoni i Jan
 
8 kwietnia – środa
6:30 + Teresa Roszkowska (greg.)
6:30 + Helena i Stanisław Pietryńczak
6:30 + Bogusława Robieniek – intencja od uczestników pogrzebu
7:00 + Stanisława i zmarli z rodzin Łapińskich i Perkowskich
7:00 + Czesław Jarocki w 8 rocz. śm. i jego rodzice
18:00 + Władysław Łupiński
18:00 Msza św. zbiorowa w intencjach zanoszonych przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas Nowenny

 

9 kwietnia – Wielki Czwartek
19:00 O dary Ducha św. dla wszystkich kapłanów posługujących w naszej parafii – intencja od Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa
19:00 + Teresa Roszkowska (greg.)
19:00 + Heliodor, Marcin, Alina Rymaszewscy - rezerwacja
19:00 + Jan, Danuta, Piotr
19:00 +  Zofia Kalenda - rezerwacja
19:00 + Czesław Perkowski
19:00 + Adolfina Kartowicz w 1 rocz. śm. (poza)
19:00 + Patrycja Rutkowska (poza) - rezerwacja
 
10 kwietnia – Wielki Piątek
19:00 Liturgia Wielkiego Piątku
 
11 kwietnia – Wielka Sobota
20:00 + Teresa Roszkowska (greg.)
20:00 + Elżbieta i Jan Majewscy
20:00 + Teresa Łapińska – intencja od brata Tadeusza z rodziną
20:00 + Zenon Bulwin w rocz. śm.
20:00 + Stanisław Olechnicki w 18 rocz. śm. i rodzice Anna i Adam
 
12 kwietnia – niedziela
6:00 W intencji parafian o Boże błogosławieństwo w rodzinach oraz o wieczny pokój dla zmarłych
6:00 + Teresa Roszkowska (greg.)
8:30 + Krzysztof Pogorzelski w 13 rocz. śm. i Zygmunt Pogorzelski
8:30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Leonardy Piekut (poza)
10:00 + Marianna i Władysław Łapińscy
10:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosław. i potrzebne łaski oraz wypełnienie woli Bożej dla Hanny (poza) - rezerwacja
11:30 + Anna i Wacław Kalinowscy
11:30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Beaty i Grzegorza w 25 rocz. ślubu (poza)
11:30 + Wojciech Łapiński (poza)
15:00 + Aleksander i Stefania Łupińscy i zmarli z całej rodziny
17:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Grażyny i jej rodziny oraz mamy Genowefy

Kontakt | Polityka Cookies
Parafia pw Świetego Krzyża w Łapach | ul. Jana Matejki 10 | 18-100 Łapy | parafialapy.pl