DZIEŃ POWSZEDNI:  6.30, 7.00, 18.00

ŚWIĘTA - REKOLEKCJE:  7.00, 9.00, 11.00, 17.00, 19.00

NIEDZIELA:  7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 15.00, 17.00
8.30 (z udziałem dzieci w roku szkolnym),
17.00 (z udziałem młodzieży), 19.00 (lipiec-sierpień), 14.00 w kaplicy szpitalnej

Odwiedza nas 18 gości

Galerie


Pielgrzymka do Ziemi Świętej

PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ

30.04. - 06.05.2019

1. Dzień 30.04. Wtorek:  02.00 zbiórka uczestników na parkingu przy kościele, przejazd na lotnisko w Warszawie. Odprawa na lotnisku, 9.15 wylot do Izraela. 14.00 lądowanie w Tel Avivie. Przejazd do Betlejem – Bazylika Narodzenia Pańskiego. Przejście do Sanktuarium Matki Bożej Karmiącej – Grota Mleczna. Przejazd na Pole Pasterzy, następnie do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2. Dzień 01.05. Środa: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd na północ Izraela. Cezarea Nadmorska – ruiny starożytnego miasta i akweduktów. Przejazd do Hajfy – panorama Ogrodów Bahajskich. Następnie nawiedzimy Bazylikę Zwiastowania Pańskiego w Nazarecie. Przejazd do Kany Galilejskiej – sanktuarium pierwszego cudu Pana Jezusa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3. Dzień 02.05. Czwartek: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Rejs po Jeziorze Galilejskim. Wizyta w sanktuarium na Górze Ośmiu Błogosławieństw, TabgaKościoły rozmnożenia chleba i ryb i Prymatu św. Piotra. Przejazd do Kafarnaum, ruiny starożytnego miasta, Dom św. Piotra. Góra Tabor. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

4. Dzień 03.05. Piątek: Śniadanie, przejazd na Górę Oliwną. Sanktuarium Pater Noster, przejście drogą niedzieli palmowej do kościoła Dominus Flevit. Panorama Jerozolimy. Kościół Wszystkich Narodów. Przejazd na Górę Syjon do Bazyliki Zaśnięcia NMP, spacer do Wieczernika i grobu Króla Dawida. Zejście do kościoła św. Piotra in Gallicantu. Spacer Starym Miastem pod Ścianę Płaczu. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg. 

5. Dzień 04.05. Sobota: Śniadanie, dalszy pobyt w Jerozolimie – Via Dolorosa(Droga Krzyżowa), Bazylika Grobu Pańskiego(Msza święta). Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

6. Dzień 05.05. Niedziela: Śniadanie, Msza Święta. Przejazd do Betanii (Grób Łazarza, Dom Marii Marty i Łazarza), Jerycho (Góra Kuszenia – panorama – Drzewo Sykomory), Rzeka Jordan (odnowienie przyrzeczeń sakramentu Chrztu Świętego) oraz Qumran. Przejazd nad Morze Martwe - wypoczynek. Powrót do Betlejem – obiadokolacja i nocleg w hotelu. 

7. Dzień 06.05. Poniedziałek: Śniadanie. Msza Święta. Przejazd do Ain Karem (miejsce narodzin Jana Chrzciciela i nawiedzenia Elżbiety). Jerozolima – Menora, transfer do Yad Washem (Muzeum upamiętniające holokaust), Kneset (współczesny parlament). Przejazd na lotnisko. 17.00 wylot do Polski. 19.45 lądowanie w Warszawie, zakończenie pielgrzymki. 

Cena: 1350PLN + 500USD + 80zł (transport na lotnisko Okęcie w Warszawie)

Więcej informacji i zapisy u ks. Marka - 660735088
zaliczka przy zapisach: 500zł

W cenę wliczone: bilet lotniczy; transport autokarem z wi-fi na pokładzie; zakwaterowanie z wyżywieniem(śniadanie, obiadokolacja) w hotelach 3 i 4 gwiazdkowych; 1 butelka wody na osobę dziennie; czapki, mapy, certyfikaty i zdjęcia magnetyczne; koszty zwiedzania wg programu; ubezpieczenie KL i NNW TuiR ERV; składka na TFG.

Dodatkowe opłaty: - 160 USD płatne do ręki pilotowi na realizację programu na miejscu, opłaty wjazdowe do miast, parkingi, wstępy do zwiedzanych obiektów, napiwki dla kierowców i obsługi hotelowej, system TOUR - GUIDE(słuchawki).v

Galeria:

Kontakt | Polityka Cookies
Parafia pw Świetego Krzyża w Łapach | ul. Jana Matejki 10 | 18-100 Łapy | parafialapy.pl