SERCE W PREZENCIE

Już po raz siódmy zapraszamy do włączenia się w adwentową akcję naszej parafii – „SERCE W PREZENCIE”.chcemy sprawić, by najbardziej potrzebujące dzieci mogły cieszyć się w te święta z otrzymanych paczek, które będą wyrazem szlachetnego serca.

Jak co roku akcja będzie przebiegać w trzech etapach:

1. I niedziela adwentu - w naszym kościele stoi choinka z bombkami, do których dołączona jest karteczka z informacją dla kogo przeznaczona jest paczka. osoby, które będą chciały pomóc, zabierają ze sobą do domu wybraną bombkę i przygotowują paczkę dla konkretnego dziecka. Bombki zostawiamy w domu - są one wyrazem wdzięczności za udział w tej pięknej akcji.

2. III niedziela adwentu - przynosimy do kościoła przygotowane paczki wraz z karteczką dla kogo jest przeznaczona i zostawiamy je pod choinką.

3. wydawanie paczek w wyznaczonym dniu osoby, dla których zostały przygotowane paczki, otrzymają informację kiedy i gdzie mają zgłosić się po ich odbiór.

Paczka powinna składać się głównie z nowych i najbardziej potrzebnych rzeczy takich jak: przybory szkolne, art. higieniczne, żywność, słodycze, odzież, zabawki itp. w imieniu dzieci już dziś - DZIĘKUJEMY

Znalezione obrazy dla zapytania serce w prezencie