DZIEŃ POWSZEDNI:  6.30, 7.00, 18.00

ŚWIĘTA - REKOLEKCJE:  7.00, 9.00, 11.00, 17.00, 19.00

NIEDZIELA:  7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 15.00, 17.00
8.30 (z udziałem dzieci w roku szkolnym),
17.00 (z udziałem młodzieży), 19.00 (lipiec-sierpień), 14.00 w kaplicy szpitalnej

Odwiedza nas 12 gości

Galerie


Najczęściej czytane

z ostatniego miesiąca

SERCE W PREZENCIE

Już po raz siódmy zapraszamy do włączenia się w adwentową akcję naszej parafii – „SERCE W PREZENCIE”.chcemy sprawić, by najbardziej potrzebujące dzieci mogły cieszyć się w te święta z otrzymanych paczek, które będą wyrazem szlachetnego serca.

Jak co roku akcja będzie przebiegać w trzech etapach:

1. I niedziela adwentu - w naszym kościele stoi choinka z bombkami, do których dołączona jest karteczka z informacją dla kogo przeznaczona jest paczka. osoby, które będą chciały pomóc, zabierają ze sobą do domu wybraną bombkę i przygotowują paczkę dla konkretnego dziecka. Bombki zostawiamy w domu - są one wyrazem wdzięczności za udział w tej pięknej akcji.

2. III niedziela adwentu - przynosimy do kościoła przygotowane paczki wraz z karteczką dla kogo jest przeznaczona i zostawiamy je pod choinką.

3. wydawanie paczek w wyznaczonym dniu osoby, dla których zostały przygotowane paczki, otrzymają informację kiedy i gdzie mają zgłosić się po ich odbiór.

Paczka powinna składać się głównie z nowych i najbardziej potrzebnych rzeczy takich jak: przybory szkolne, art. higieniczne, żywność, słodycze, odzież, zabawki itp. w imieniu dzieci już dziś - DZIĘKUJEMY

Znalezione obrazy dla zapytania serce w prezencie

Kontakt | Polityka Cookies
Parafia pw Świetego Krzyża w Łapach | ul. Jana Matejki 10 | 18-100 Łapy | parafialapy.pl