DZIEŃ POWSZEDNI:  6.30, 7.00, 18.00

ŚWIĘTA - REKOLEKCJE:  7.00, 9.00, 11.00, 17.00, 19.00

NIEDZIELA:  7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 15.00, 17.00
8.30 (z udziałem dzieci w roku szkolnym),
17.00 (z udziałem młodzieży), 19.00 (lipiec-sierpień), 14.00 w kaplicy szpitalnej

Odwiedza nas 81 gości

Galerie


Pielgrzymka do Chorwacji i Medjugorie

PIELGRZYMKA DO CHORWACJI I MEDJUGORIE

16 – 23.08.2017

MARIJA BISTRICA – MEDJUGORIE – MOSTAR – DUBROVNIK –  VEPRIĆ – SPLIT - BUDAPESZT

1. DZIEŃ 16.08.ŚRODA:Wyjazd w godzinach nocnych, przejazd przez Słowację do hotelu na Węgry, obiadokolacja i nocleg.

2. DZIEŃ 17.08. CZWARTEK:Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do MARII BISTRICY. Msza Święta w SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ ŚNIEŻNEJ i wyjazd w dalszą drogę do MEDJUGORIE. Obiadokolacja i nocleg.

3. DZIEŃ 18.08. PIĄTEK:Przejazd na miejsce objawień – PODBRDO, wejście na górę. Spacer z przewodnikiem po MEDJUGORIE, Msza Święta. Po południu czas wolny, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.

4. DZIEŃ 19.08. SOBOTA:Śniadanie, Droga Krzyżowa na górze Kriżevac, przejazd do MOSTARU, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, czas wolny. W drodze powrotnej pobyt nad morzem – kąpiel relaks na plaży. Powrót do hotelu na obiadokolację, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.

5. DZIEŃ 20.08. NIEDZIELA:Śniadanie i wyjazd do DUBROVNIKA - pobyt w najpiękniejszym mieście na Adriatykiem. Msza Święta a następnie zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem – Stradun, Katedra, Stary Port, Studnia Onufrego, czas wolny. Powrót do Medugorje w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.

6. DZIEŃ 21.08. PONIEDZIAŁEK:Śniadanie i wyjazd nad morze. Pobyt na plaży – kąpiel, relaks. Powrót do hotelu, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, czas wolny, nocleg.

7. DZIEŃ 22.08. WTOREK: Wczesne śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na Makarską Rivierę. Msza święta w Sanktuarium VEPRIĆ(chorwackie Lourdes), przejazd do SPLITU, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, czas wolny. Wyjazd w dalszą drogę. Przyjazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

8. DZIEŃ 23.08. ŚRODA:- Śniadanie, wykwaterowanie, krótkie zwiedzanie BUDAPESZTU z przewodnikiem. Następnie wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Węgry i Słowację, po przekroczeniu granicy obiad. Powrót na miejsce zbiórki w późnych godzinach wieczornych.

 

CENA: 1700pln

Cena zawiera:

- transport klimatyzowanym autokarem – DVD, barek; 2 noclegi w hotelach tranzytowych na Węgrzech; 5 noclegów w pensjonacie w Medugorje; 7 śniadań i obiadokolacji, obiad w drodze powrotnej; w zwiedzanych miastach opiekę lokalnego przewodnika; opiekę licencjonowanego pilota; opłaty drogowe, autostradowe, parkingowe, klimatyczne, wjazdy do miast; ubezpieczenie KL i NNW TuiR ERV; składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny; podatek VAT.

Galeria:

Kontakt | Polityka Cookies
Parafia pw Świetego Krzyża w Łapach | ul. Jana Matejki 10 | 18-100 Łapy | parafialapy.pl