DZIEŃ POWSZEDNI:  6.30, 7.00, 18.00

ŚWIĘTA - REKOLEKCJE:  7.00, 9.00, 11.00, 17.00, 19.00

NIEDZIELA:  7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 15.00, 17.00
8.30 (z udziałem dzieci w roku szkolnym),
17.00 (z udziałem młodzieży), 19.00 (lipiec-sierpień), 14.00 w kaplicy szpitalnej

Odwiedza nas 58 gości

Galerie


Najczęściej czytane

z ostatniego miesiąca

Pielgrzymka do Włoch

PIELGRZYMKA DO WŁOCH
 
PADWA – ASYŻ – RZYM – WATYKAN – MONTE CASSINO – POMPEJE – SAN GIOVANNI ROTONDO – LORETO – GIDLE
 
1. DZIEŃ 26.04. Środa: Wyjazd w godzinach porannych na pielgrzymkę, przejazd przez Polskę, krótki postój i modlitwa na Jasnej Górze, obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicach Brna .
 
2. DZIEŃ 27.04. Czwartek: Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w dalszą drogę. Przyjazd do Padwy w godzinach popołudniowych, wizyta w Bazylice Św. Antoniego, Msza Święta, krótkie zwiedzanie, przejazd do hotelu w okolicach Padwy, obiadokolacja i nocleg.
 
3. DZIEŃ 28.04. Piątek: Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Asyżu. Wizyta w Bazylice Matki Bożej Anielskiej, Msza Święta, chwila zadumy w Porcjunkuli i przejazd do Asyżu. Zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka ze słynnymi freskami Giotta, następnie czas wolny w miasteczku i krótki spacer przez centrum odwiedzimy Piazza Comune z portykiem świątyni Minerwy i kościół św. Klary. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu, obiadokolacja i nocleg.
 
4. DZIEŃ 29.04. Sobota: Śniadanie, przejazd do Rzymu. Msza Św. w Bazylice Św. Pawła za Murami, przejazd do Watykanu, zwiedzanie Muzeów Watykańskich, Bazylika św. Piotra, wizyta na Grobie Świętego Jana Pawła II, czas wolny na zakup pamiątek. Przejazd autokarem w druga część miasta gdzie zobaczymy Schody Hiszpańskie i Fontannę di Trevi. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
 
5. DZIEŃ 30.04. Niedziela: Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd do Pompejów. Chwila zadumy i modlitwa na Polskim Cmentarzu Wojennym na Monte Cassino. Wizyta w Papieskim Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej, Msza Święta, pobyt w Sanktuarium następnie przejazd do San Giovanni Rotondo, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
 
6. DZIEŃ 01.05. Poniedziałek: Śniadanie, 8,15 Msza Święta i zwiedzanie Sanktuarium z przewodnikiem: m.in. zabudowania klasztorne, Kościół i Bazylika Matki Bożej Łaskawej, Grób, Kościół Ojca Pio, Droga Krzyżowa, Dom Ulgi w Cierpieniu. Wyjazd w drogę powrotną, w miarę możliwości czasowych odwiedzimy Loreto – Papieskie Sanktuarium Santa Casa. Przejazd w okolice Rimini, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
 
7. DZIEŃ 02.05. Wtorek: Śniadanie, wyjazd w dalszą podróż. Przejazd do hotelu w okolicach Brna, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
 
8. DZIEŃ 03.05. Środa: Śniadanie, wyjazd w kierunku Polski. Po drodze Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej w Gidlach. Obiad. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

 
CENA: 2320pln
 
 
Zapisy u ks. Marka (660735088) i w zakrystii.

 
Cena zawiera:
- transport komfortowym autokarem – DVD, barek;
- 7 śniadań i obiadokolacji;
- obiad na powrocie;
- 7 noclegów w pokojach z łazienkami;
- opiekę licencjonowanego pilota i przewodników w zwiedzanych miastach;
- opłaty sanktuaryjne, drogowe, autostradowe, klimatyczne, wjazdy do miast, parkingi, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów;
- system Tour – Guide w Rzymie;
- ubezpieczenie KL i NNW TuiR ERV;
- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 

Galeria:

Kontakt | Polityka Cookies
Parafia pw Świetego Krzyża w Łapach | ul. Jana Matejki 10 | 18-100 Łapy | parafialapy.pl