DZIEŃ POWSZEDNI:  6.30, 7.00, 18.00

ŚWIĘTA - REKOLEKCJE:  7.00, 9.00, 11.00, 17.00, 19.00

NIEDZIELA:  7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 15.00, 17.00
8.30 (z udziałem dzieci w roku szkolnym),
17.00 (z udziałem młodzieży), 19.00 (lipiec-sierpień), 14.00 w kaplicy szpitalnej

Odwiedza nas 78 gości

Galerie


Najczęściej czytane

z ostatniego miesiąca

Serce w prezencie

Podobny obraz

 

 

Już po raz piąty zapraszamy do włączenia się w adwentową akcję naszej parafii –„Serce w prezencie”. Chcemy sprawić, by najbardziej potrzebujące dzieci mogły cieszyć się w te święta z otrzymanych paczek, które będą wyrazem szlachetnego serca.

 Jak co roku akcja będzie przebiegać w trzech etapach:

1.    I niedziela Adwentu– w naszym kościele stoi choinka z bombkami, do których dołączona jest karteczka z informacją dla kogo przeznaczona jest paczka. Osoby, które będą chciały pomóc, zabierają ze sobą do domu wybraną bombkę i przygotowują paczkę dla konkretnego dziecka. Bombki zostawiamy w domu - są one wyrazem wdzięczności za udział w tej pięknej akcji.

2.    III niedziela Adwentu –przynosimy do kościoła przygotowane paczki wraz z karteczką dla kogo jest przeznaczona i zostawiamy je pod choinką.

3.    Wydawanie paczek - w wyznaczonym dniu osoby, dla których zostały przygotowane paczki, otrzymają informację, kiedy i gdzie mają zgłosić się po ich odbiór.

Paczka powinna składać się głównie z NOWYCH i najbardziej potrzebnych rzeczy: przybory szkolne, art. higieniczne, żywność (nie zapomnijmy o słodyczach, choć bądźmy tutaj roztropni), odzież, zabawki itp.

W imieniu dzieci - DZIĘKUJEMY!!!

 

 

Kontakt | Polityka Cookies
Parafia pw Świetego Krzyża w Łapach | ul. Jana Matejki 10 | 18-100 Łapy | parafialapy.pl